Będzelin: 44-latek zjeżdża na pobocze drogi. Uderza w dwie siedzące na trawie dziewczynki: 9- i 10-latkę. Młodsza okazuje się być córką kierowcy. Dziewczynka trafia do szpitala. 10-latka ginie na miejscu. Sprawca ucieka z miejsca zdarzenia. Okazuje się, że miał we krwi niemal 3 promile! To nie był jego pierwszy pijacki rajd po okolicy. Podobnych tragedii jest w Polsce znacznie więcej. Z winy pijanych kierowców każdego roku giną setki ludzi, a tysiące zostają ranne!

Trzeba zrobić wszystko, by nie dopuścić do kolejnych dramatów! Już dziś zapraszamy do najnowszej edycji „Przeciw pijanym kierowcom!”. Kampania pozwala dotrzeć nie tylko do kierujących, lecz także do pasażerów, świadków jazdy po alkoholu, uczniów szkół nauki jazdy i młodzieży. W wielu gminach, które uczestniczą w kampanii, doszło do obywatelskich zatrzymań pijanych kierowców. To dowód, że edukacja naprawdę działa!

Dołącz do sprawdzonej kampanii już teraz!

Przystąpienie do kampanii to dowód, że poważnie traktujecie bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców. Kwestia powstrzymania nietrzeźwych kierowców jest kluczowa, by mieszkańcy czuli się bezpieczni. Włączając się w nasze działania, mogą Państwo uratować życie potencjalnych ofiar wypadków z udziałem pijanych kierowców!

Cena podstawowego pakietu kampanii „Przeciw pijanym kierowcom” to 2000 zł + VAT (23%). Istnieje możliwość zakupu wielokrotności pakietu lub jego połowy. Przystępując do kampanii, samorząd realizuje zadanie zapisane w art. 41 ust. 1, pkt 3 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Włącz się w kampanię i odbierz wyjątkowy prezent!

Każdy samorząd, który do końca maja zamówi za minimum 2000,00 zł materiały kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki, otrzyma gratis sprawdzone szkolenie dla członków Gminnych Komisji – bez konieczności wychodzenia z domu!

Uwaga! Na specjalne życzenie samorządów przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń! Do kampanii KAP można dołączyć do 31 maja.

Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków. Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie: 12 635 20 20 oraz mailowo: info@akademiaprofilaktyki.pl.

ppk-2017-przycisk-1

ppk-2017-przycisk-2

Nasze strony: