ppk-2017-obrazek-212x300-nowy37-letnia Wiesława i 31-letni Jarosław wracali quadem ze spotkania ze znajomymi. Zatrzymali się na poboczu, żeby dolać paliwa. Tą samą drogą przejeżdżał audi kompletnie pijany 21-latek. Z impetem uderzył w małżeństwo. Oboje zginęli na miejscu. Chłopak nawet się nie zatrzymał. Pomknął dalej, uderzając po drodze w jeszcze jeden samochód. Okazało się, że miał 3 promile alkoholu w organizmie! Na Wiesię i Jarka w domu czekało troje dzieci: synek i dwie córeczki. Chłopczyk miał wtedy 11 miesięcy. Swoje pierwsze urodziny obchodził bez rodziców… Podobnych tragedii jest w Polsce znacznie więcej. Z winy pijanych kierowców każdego roku dziesiątki dzieci w Polsce zostaje sierotami!

Trzeba zrobić wszystko, by nie dopuścić do kolejnych dramatów! Już dziś zapraszamy do najnowszej edycji „Przeciw pijanym kierowcom!”. Kampania pozwala dotrzeć nie tylko do kierujących, lecz także do pasażerów, świadków jazdy po alkoholu, uczniów szkół nauki jazdy i młodzieży. W wielu gminach, które uczestniczą w kampanii, doszło do obywatelskich zatrzymań pijanych kierowców. To dowód, że edukacja naprawdę działa!

Dołącz do sprawdzonej kampanii już teraz!

Przystąpienie do kampanii to dowód, że poważnie traktujecie bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców. Kwestia powstrzymania nietrzeźwych kierowców jest kluczowa, by mieszkańcy czuli się bezpieczni. Włączając się w nasze działania, mogą Państwo uratować życie potencjalnych ofiar wypadków z udziałem pijanych kierowców!

Cena podstawowego pakietu kampanii „Przeciw pijanym kierowcom” to 2000 zł + VAT (23%). Istnieje możliwość zakupu wielokrotności pakietu lub jego połowy. Przystępując do kampanii, samorząd realizuje zadanie zapisane w art. 41 ust. 1, pkt 3 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Opcja „Faktura w 2017 roku!”

Wiele gmin chce spożytkować zaoszczędzone pieniądze w ostatnich miesiącach roku. Aby rzetelnie rozliczyć się z tegorocznego budżetu, trzeba mieć pewność, że materiały zakupione w 2017 r. oraz faktura dotrą do gminy jeszcze w tym roku. Właśnie to gwarantujemy w „Przeciw pijanym kierowcom!”. Gminy, które chcą zapłacić za materiały z tegorocznego budżetu, mogą to zrobić, zaznaczając opcję „Faktura w 2017 roku!”. Zgłoszenie należy wysłać najpóźniej do 22 grudnia 2017 r.

Zgłoszenia można nadsyłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków. Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie: 12 635 20 20 oraz mailowo: info@akademiaprofilaktyki.pl.

ppk-2017-przycisk-1

ppk-2017-przycisk-2

 

 

Nasze strony: