Stres i napięcie związane z epidemią sprawiają, że wiele osób jeszcze częściej sięga po alkohol. Policja codziennie odnotowuje przypadki nietrzeźwości na drogach, nieustannie dochodzi do śmiertelnych wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców! Mniejszy ruch uliczny związany z izolacją wbrew pozorom nie zminimalizował problemu.

Dla wielu kierowców obecna sytuacja dodatkowo usprawiedliwia jazdę po alkoholu: „przecież ruch jest mały, nic się nie stanie”. Do tego dochodzi złudne poczucie braku kary – wiele osób sądzi, że policjanci są zajęci walką z epidemią, więc na pewno nie będą kontrolować trzeźwości. Te wszystkie czynniki sprawiają, że przeciwdziałanie nietrzeźwym kierowcom jest teraz szczególnie istotne. „Przeciw pijanym kierowcom” to jedyna kampania dla samorządów, która tak kompleksowo przedstawia problem nietrzeźwości na drogach.

Zamów teraz materiały i odbierz wyjątkowe nagrody!

Co można otrzymać?

Gminna Komisja – wygodny pakiet szkoleniowy
– Sprawdzone dla członków Gminnych Komisji – bez konieczności wychodzenia z domu!
– Wystarczy zamówić dowolne materiały o wartości 2400 zł netto. Może to być pełny pakiet jednej kampanii albo po pół pakietu dwóch kampanii.

Zestaw naklejek profilaktycznych
– Kolorowe, przyciągające uwagę naklejki to idealny prezent dla dzieci.
– Gmina, która zamówi pełny pakiet kampanii, otrzyma 50 arkuszy naklejek. Każdy arkusz to 20 naklejek, co oznacza, że samorząd będzie miał do dyspozycji aż tysiąc naklejek!

Statuetka „Gmina zasłużona dla profilaktyki”
– Prestiżowe personalizowane wyróżnienie z wygrawerowaną nazwą samorządu.
– Gmina, która zamówi cztery kampanie Krakowskiej Akademii Profilaktyki („Postaw na rodzinę!”, „Przeciw pijanym kierowcom!”, „Reaguj na przemoc!”, „Dopalacze – powiedz stop!”), otrzyma elegancką statuetkę.

Cena podstawowego pakietu kampanii „Przeciw pijanym kierowcom” to 2400 zł + VAT (23%). Istnieje możliwość zakupu wielokrotności pakietu lub jego połowy. Przystępując do kampanii, samorząd realizuje zadanie zapisane w art. 41 ust. 1, pkt 3 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 maja 2020 r.

Nasze strony: