Tragiczne statystyki. Pijani kierowcy to wciąż plaga na drogach!

W 2023 r. nietrzeźwi kierowcy spowodowali 1 331 wypadków, w których zginęło 212 osób! To aż o 40 zabitych więcej niż rok wcześniej! Z powodu pijanych kierowców w 2023 roku ponad 1,5 tys. osób zostało rannych w wypadkach.

Po tragedii często okazuje się, że rodzina, znajomi i sąsiedzi widzieli sprawcę wsiadającego do samochodu po alkoholu, mimo to nikt w porę nie zareagował.

Zrób większe zamówienie i odbierz prezenty. Co można zyskać?

Profesjonalny kalibrowany alkomat

Każdy samorząd, który złoży zamówienie za minimum 7,5 tys. zł netto, otrzyma w prezencie alkomat. To przydatne narzędzie w pracy profilaktycznej, które może być wykorzystywane przy różnych okazjach.

Alkomat wyposażony jest w elektrochemiczny sensor o wysokiej dokładności i trwałości. Urządzenie jest proste w obsłudze, a wynik pojawia się po kilku sekundach.

STATUETKA-NOWA-2023

Prestiżowa, personalizowana statuetka „Lider profilaktyki” z wygrawerowaną nazwą samorządu

Gmina, który przystąpi do czterech kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki, otrzyma elegancką, personalizowaną statuetkę z wygrawerowaną nazwą samorządu i hasłem  „Lider profilaktyki”.

Większe zakupy to więcej prezentów. Jak to działa?

– Zamówienie za min. 7,5 tys. zł – > otrzymujesz alkomat
– Zamówienie za min. 10 tys. zł (pół pakietu wybranych czterech kampanii) – > otrzymujesz alkomat i statuetkę

Koszt pełnego pakietu kampanii to 5000 zł + VAT. Możesz zakupić połowę pakietu lub jego wielokrotność. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów. Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem pod numer 12 635 19 19, mailem: info@akademiaprofilaktyki.pl lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków.

Nasze strony: